facebook tracking
Būvstrādnieki, namdari, betonētāji

Aicinām pievienoties BŪVSTRĀDNIEKUS (2 vakances), NAMDARUS (2 vakances), BETONĒTĀJUS (2 vakances)

PIENĀKUMI:

·       Pārvietot celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā;

·       Gatavot būvjavas, betona sastāvus;

·       Palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas;

·       Veikt vienkāršus mūrēšanas un zemes darbus;

·       Novākt būvgružus; strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem, veikt vienkāršus nojaukšanas darbus;

·       Veikt vienkāršus ēku, dzīvojamo namu, saimniecības ēku, ražošanas ēku un citu ēku remontdarbus un būvdarbus;

  • Apkalpot būvniecības inventāru un tehniku.

PRASĪBAS:

Pieredze būvniecībā

PIEDĀVĀJAM:

  • Stabilu atalgojumu vienmēr laikā:
  • Iespēju strādāt Citrus Solutions objektos ārzemēs (sākumā objekts būs Maskavā). Garantējam komandējuma naudu, apmaksātus ceļa un uzturēšanās izdevumus
  • Apmācības
  • Sociālās garantijas pēc nodokļu nomaksas

Namdari: 7 EUR/h pēc nodokļu nomaksas;

Betonētāji (pagraba grīdas) 7 EUR/h pēc nodokļu nomaksas;

Būvstrādnieki, 5 EUR/h pēc nodokļu nomaksas

Darba līgums tiks slēgts uz noteiktu laiku līdz 31.12.2019. ar iespēju veiksmīgas sadarbības rezultātā darba līgumu pagarināt.

Pieteikties šai vakancei

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Darba vide

Mūsu biroju sauc Metropole, jo skaidri zinām, ka labākās idejas rodas tur, kur saplūst dažādas zināšanas un pieredzes, raksturi un prasmes. Mums ir augsti standarti pret sevi un citiem. Mums patīk izaicinājumi, jo tā ir iespēja uzvarēt. Mēs strādājam ātri, gudri un birojā pārvietojamies vieglā riksī. Bet protam arī atpūsties – kopīgi skrienot, braucot ar riteņiem, dodoties pārgājienos, rīkojot radošas darbnīcas, prāta spēļu un pat pievilkšanās turnīrus.

Vai esi Tet grupas darbinieks?

Atved Savējo – palīdzi kļūt par Mūsējo!

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor

fbq('track', 'SubmitApplication');